Latex spuiten plafond bedrijfspand: een snelle en makkelijke oplossing voor zowel winkelpanden, kantoorpanden etc.
Onlangs hebben wij een mooi project uitgevoerd voor de Bloemen Zussen uit Gouda. Op 1 oktober 2026 openen zij de deuren van hun 2e vestiging in Bergambacht. Wij hebben opdracht gekregen om het plafond van het nieuwe winkelpand (voor de opening) d.m.v. latex spuitwerk in een donkere kleur (RAL 7016 – antracietgrijs) af te werken.
Voor aanvang met de klus hebben wij reeds vastgesteld dat plafond was afgewerkt met gipsplaten, waarvan de naden afgewerkt zijn met gips en gaasband. Wanneer een plafond op deze manier sausklaar gemaakt wordt – i.p.v. het volledige plafond van een stuclaag te voorzien – bestaat er een kans dat de afgesmeerde naden anders opdrogen als de niet aangesmeerde gedeeltes van het plafond. Dit risico kan worden uitgesloten door een isolerende verf te gebruiken.
Bij aankomst zijn de verfspuiters direct begonnen met het afplakken van de muren. Nadat het afplakwerk gereed was, konden zij beginnen met het latex spuiten: het plafond wordt hierbij van meerdere verflagen voorzien. Dan is het afwachten tot de spuitnevel is neergedaald, alvorens de mannen kunnen beginnen met opruimen. De klus is op die manier binnen één dag succesvol afgerond.
Het resultaat: een strak gespoten antracietgrijs plafond, wat de bedrijfsruimte meteen een chique uitstraling geeft.
Wij zijn in ieder geval blij dat wij deze klus hebben mogen uitvoeren; en wensen de (vier) Bloemen Zussen natuurlijk heel veel succes in hun nieuwe vestiging! Binnenkort zullen wij de locatie nog een keer bezoeken als alles ingericht om na foto’s te nemen; hierop is dan ook te zien hoe de verf mat is opgedroogd.